MARGOMEDMARGOMED
zaloguj
Produkty
Strona główna -> Produkty -> Wyroby medyczne -> Kieliszek do podawania leków
Kieliszek do podawania leków

Kieliszek do podawania leków produkowany jest w warunkach Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z normami PN-EN ISO 9001:2008 oraz PN-EN ISO 13485:2003. Spełniają one wymagania norm: NZ 0101:2005 i PN-EN 10993-1, oraz dyrektywy medycznej 93/42/EEC, zarejestrowany w URPLWMiPB pod nr: PL/DR 011827. Wyrób jednorazowego użycia, nietoksyczny.


Kieliszek do podawania leków produkowany jest w dwóch wariantach. Rodzaj pierwszy to kieliszek wykonany z polipropylenu, posiadający bardzo wysokie właściwości wytrzymałościowe i elastyczne. Wariant drugi to polistyrenowe kieliszki posiadające bardzo wysoką przejrzystość. Oba warianty przeznaczone są do podawania leków w postaci płynnej jak i w drażetkach. Kieliszek posiada skalę służącą do dawkowania medykamentów. Tolerancja pomiarowa wynosi ± 1 ml.


Opakowanie jednostkowe rękaw foliowy oznakowany etykietą. Zawartość opakowania jednostkowego to 70 sztuk kieliszka do podawania leków 25 ml.


Opakowanie zbiorcze karton z tektury falistej z naniesionym nadrukiem. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 50 sztuk opakowań jednostkowych. Całość opakowania zawiera 3500 sztuk kieliszka do podawania leków.


Okres przydatności do użycia to 5 lat od daty produkcji.
Zobacz także:
Przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych
Przyrządy do przetaczania krwi i preparatów krwi
Przedłużacze do pomp infuzyjnych
Przedłużacze do przetoczeń
Strzykawka 50ml do pomp infuzyjnych
Strzykawka 50ml z końcówką do cewników
Strzykawka 100ml z końcówką do cewników
Przedsiębiorstwo Produkcyjne MARGOMED       Strona główna    Produkty    Usługi    O firmie    Strefa klienta    Aktualnoci    Kontakt
Polityka cookies Enzo Sp. z o.o. - www.enzo.pl - Agencja e-marketingowa ::: serwisy internetowe, strony internetowe, reklama w internecie, pozycjonowanie, hosting, rejestracja domen, sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, intranet, CRM, CMS, grafika 3D, doradztwo, emarketing ::: Lublin,Warszawa,Kraków tel. +48 81 531 86 73