MARGOMEDMARGOMED
zaloguj
Strefa klienta
Strona główna -> Strefa klienta -> Dlaczego warto się zarejestrować?
Dlaczego warto się zarejestrować?


Aby zapewnić jak najszybszy i jak najpełniejszy dostęp do informacji związanych z naszymi wyrobami stworzyliśmy specjalny panel w naszym serwisie internetowym pod hasłem STREFA KLIENT. Panel ten w całości poświęcony jest Użytkownikom naszych wyrobów jak również Partnerom Handlowym. Aby w pełni korzystać ze wszystkich jego funkcji konieczna jest rejestracja Państwa w naszej bazie danych.


PARTNERZY


Panel ten został stworzony z myślą o naszych najwierniejszych Partnerach Handlowych. Znajdziecie tu Państwo wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat naszych wyrobów takie jak: karty katalogowe, specyfikacje wyrobów, certyfikaty, wpisy do rejestrów i wiele innych przydatnych rzeczy. Jak również na tej strony będziecie mogli Państwo złożyć bezpośrednie zamówienie na interesujące was produkty. Panel ten jest panelem zamkniętym i dostęp do niego jest przeznaczony wyłącznie dla firm bezpośrednio współpracujących z nami. Firmy chcące się zarejestrować przed podjęciem współpracy proszone są o kontakt z działem marketingu.                       

                                                               zarejestruj się jako Partner >>>


PERSONEL MEDYCZNY

To dla Państwa, szeroko rozumianych użytkowników naszych wyrobów stworzyliśmy ten panel. Ma on na celu propagowanie „Dobrej Praktyki Medycznej” w stosowaniu wyrobów medycznych. Na łamach naszego portalu chcemy poruszać nurtujące Państw problemy związane z wyrobami medycznymi. Prezentować ciekawostki i nowinki medyczne. A w niedalekiej przyszłości stworzyć Akademię Dobrej Praktyki Medycznej gdzie będziemy chcieli prezentować światowe trendy w branży medycznej. Już dziś możecie Państwo zostać Członkami naszej Akademii, wystarczy się tylko zarejestrować na naszym portalu internetowym.
                                               zarejestruj się jako Personel Medyczny >>>

Przedsiębiorstwo Produkcyjne MARGOMED       Strona główna    Produkty    Usługi    O firmie    Strefa klienta    Aktualnoci    Kontakt
Polityka cookies Enzo Sp. z o.o. - www.enzo.pl - Agencja e-marketingowa ::: serwisy internetowe, strony internetowe, reklama w internecie, pozycjonowanie, hosting, rejestracja domen, sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, intranet, CRM, CMS, grafika 3D, doradztwo, emarketing ::: Lublin,Warszawa,Kraków tel. +48 81 531 86 73